Diferențe

Aici sunt prezentate diferențele dintre versiunile selectate și versiunea curentă a paginii.

Link către această vizualizare comparativă

utilizatori_regprof_si_imi:e-mail_regprof [2021/08/04 09:21]
chiuta creat
utilizatori_regprof_si_imi:e-mail_regprof [2021/08/04 09:50] (curent)
chiuta
Linia 1: Linia 1:
-Mazilu Dana Mihaela <​dana.mazilu@ancpi.ro>;​ Vladutu Viviana <​viviana.dobre@ancpi.ro>;​ Mihai Andreea Cristina <​andreea.mihai@ancpi.ro>;​ Constantinescu Alina <​resurseumane@arhivelenationale.ro>;​ Vlasin Cornelia <​cornelia.vlasin@arhivelenationale.ro>;​ Atîrnăţeanu Cătălina <​catalina.atirnateanu@anevar.ro>;​ Cătinean Bianca <​bianca.catinean@anevar.ro>;​ Cornoiu Sabin <​sabin@cjgorj.ro>;​ Aur Valeriu <​valeriu.aur@caa.ro>;​ Olinescu Cristian <​cristian.olinescu@caa.ro>;​ Jakab Cezarina <​jakabcezarina@yahoo.com>;​ Platon Maria Mihaela <​maria_mihaela_platon@afer.ro>;​ Bortisca Codrin <​bortisca.codrin@ansvsa.ro>;​ Popsor Minodora <​popsor.minodora@ansvsa.ro>;​ Grecu Violeta Elena <​vgrecu@rna.ro>;​ Draghici Alexandra <​alexandra.draghici@aspaas.gov.ro>;​ Muresan Dorin <​dorin.muresan@arr.ro>;​ Goșu Mara <​mara.gosu@arr.ro>;​ Botezatu Mihaela <​mihaela.botezatu@ccfiscali.ro>;​ Dicu Cristi <​office@patent-chamber.ro>;​ Chiripuci Nicuşor <​nicusor.chiripuci@navy.ro>;​ Fleşer Petru <​petre.fleser@navy.ro>;​ Brînduş Daniel <​brindus.daniel@cenafer.ro>;​ <​danielbrindus@yahoo.com>;​ Jiman Bogdan Sever <​jiman.sever@cenafer.ro>;​ <​bogdanjiman@yahoo.com>;​ Ceamuru Ramona <​ramona_sebe@yahoo.com>;​ Radu Nicoleta <​radunicoleta50@yahoo.com>;​ Stanca Daniela <​stanca.daniela@cfizio.ro>;​ Goga Madalina-Florenta <​juridic@cfizio.ro>;​ Popa Mircea Dan <​mircea.popa@cmr.ro>;​ Dumitrescu Ecaterina <​ecaterina.dumitrescu@cmr.ro>;​ Temelcea Anca <​anca@temelcea.ro>;​ Bucur Alexandru <​alex_bucur2002@yahoo.com>;​ Stanciu Alexandra-Elis <​alexandra.stanciu@cmvro.ro>;​ Blejan Romelia <​cnasr@cnasr.ro>;​ Rosu Cristian <​secretarexecutiv@cnasr.ro>;​ Jantea Adriana Lavinia <​officepr@alegericpr.ro>;​ Ionescu Anca Dorina <​anca.ionescu@cmediere.ro>;​ <​anca_dorina_ionescu@yahoo.com>;​ Felix Ciocan <​felix.ciocan@cmediere.ro>;​ <​felix_dimitrie@yahoo.com>; ​tănescu Andreea <​deec@ceccar.ro>;​ Nichituș Marinela <​juridic@ceccaro.ro>;​ Tudose Cristina-Ana <​avizari@iscir.ro>;​ Serban Clara <​clara.serban@isc.gov.ro>;​ Enache Ovidiu <​ovidiu.enache@politiaromana.ro>;​ Vasilescu Cătălin <​catalin.vasilescu@politiaromana.ro>;​ Văsie George <​george.vasie@politiaromana.ro>;​ Filip Anca <​anca.filip@patrimoniu.gov.ro>;​ Mihai Daniela <​dana.mihai66@gmail.com>;​ Pop Valentin <​valentinpop68@yahoo.com>;​ Bogdan Dorina-Mihaela <​dorina.bogdan@edu.gov.ro>;​ Din Marilena <​marilena.din@edu.gov.ro>;​ Panait Aurelia-Elena <​aurelia.panait@just.ro>;​ Pavel Virginia <​vpavel@just.ro>;​ Vâlceanu Luminița <​luminita.valceanu@mdrap.ro>;​ Gîrleanu Crina <​crina.girleanu@anpd.gov.ro>;​ Chiriac Lavinia Cerasela <​lavinia.chiriac@anpd.gov.ro>;​ Ludu Horaţiu <​horatiu.ludu@anpd.gov.ro>;​ Oproiu Simona <​simona.oproiu@anpfdc.ro>;​ Ganea Iuliana <​iuliana.ganea@ms.ro>;​ Evi Silviu <​silviu57evi@yahoo.com>;​ Stanescu Catalin Florin <​catalin.stanescu@mt.ro>;​ Popescu Alina <​alina.popescu@oar.archi>;​ Nimereanu Beatrice <​beatrice.nimereanu@oamr.ro>;​ Ababei Nicoleta <​nicoleababei@gmail.com>;​ Sorescu Georgeta <​office@obbcssr.ro>;​ Fulga Tatiana <​consilier.juridic@obbcssr.ro>;​ Cazimirovitz Mihaela <​mihaela.cazimirovitz@yahoo.com>;​ Uta Cristian <​cristian.uta@rarom.ro>;​ Ciobanu Beatrice-Gabriela <​beatrice.ciobanu@rarom.ro>;​ Urda Anca <​office@rur.ro>;​ Cismaru Daniel <​daniel.cismaru@unbr.ro>;​ Dadu Carmen <​cami@unpir.ro>​+Mazilu Dana Mihaela <​dana.mazilu@ancpi.ro>;​ Vladutu Viviana <​viviana.dobre@ancpi.ro>;​ Mihai Andreea Cristina <​andreea.mihai@ancpi.ro>;​ Constantinescu Alina <​resurseumane@arhivelenationale.ro>;​ Vlasin Cornelia <​cornelia.vlasin@arhivelenationale.ro>;​ Atîrnăţeanu Cătălina <​catalina.atirnateanu@anevar.ro>;​ Cătinean Bianca <​bianca.catinean@anevar.ro>;​ Cornoiu Sabin <​sabin@cjgorj.ro>;​ Aur Valeriu <​valeriu.aur@caa.ro>;​ Olinescu Cristian <​cristian.olinescu@caa.ro>;​ Jakab Cezarina <​jakabcezarina@yahoo.com>;​ Platon Maria Mihaela <​maria_mihaela_platon@afer.ro>;​ Bortisca Codrin <​bortisca.codrin@ansvsa.ro>;​ Popsor Minodora <​popsor.minodora@ansvsa.ro>;​ Grecu Violeta Elena <​vgrecu@rna.ro>;​ Draghici Alexandra <​alexandra.draghici@aspaas.gov.ro>;​ Muresan Dorin <​dorin.muresan@arr.ro>;​ Goșu Mara <​mara.gosu@arr.ro>;​ Botezatu Mihaela <​mihaela.botezatu@ccfiscali.ro>;​ Dicu Cristi <​office@patent-chamber.ro>;​ Chiripuci Nicuşor <​nicusor.chiripuci@navy.ro>;​ Fleşer Petru <​petre.fleser@navy.ro>;​ Brînduş Daniel <​brindus.daniel@cenafer.ro>;​ <​danielbrindus@yahoo.com>;​ Jiman Bogdan Sever <​jiman.sever@cenafer.ro>;​ <​bogdanjiman@yahoo.com>;​ Ceamuru Ramona <​ramona_sebe@yahoo.com>;​ Radu Nicoleta <​radunicoleta50@yahoo.com>;​ Stanca Daniela <​stanca.daniela@cfizio.ro>;​ Goga Madalina-Florenta <​juridic@cfizio.ro>;​ Popa Mircea Dan <​mircea.popa@cmr.ro>;​ Dumitrescu Ecaterina <​ecaterina.dumitrescu@cmr.ro>;​ Temelcea Anca <​anca@temelcea.ro>;​ Bucur Alexandru <​alex_bucur2002@yahoo.com>;​ Stanciu Alexandra-Elis <​alexandra.stanciu@cmvro.ro>;​ Blejan Romelia <​cnasr@cnasr.ro>;​ Rosu Cristian <​secretarexecutiv@cnasr.ro>;​ Jantea Adriana Lavinia <​officepr@alegericpr.ro>;​ Ionescu Anca Dorina <​anca.ionescu@cmediere.ro>;​ <​anca_dorina_ionescu@yahoo.com>;​ Felix Ciocan <​felix.ciocan@cmediere.ro>;​ <​felix_dimitrie@yahoo.com>; ​Stănescu Andreea <​deec@ceccar.ro>;​ Nichituș Marinela <​juridic@ceccaro.ro>;​ Tudose Cristina-Ana <​avizari@iscir.ro>;​ Serban Clara <​clara.serban@isc.gov.ro>;​ Enache Ovidiu <​ovidiu.enache@politiaromana.ro>;​ Vasilescu Cătălin <​catalin.vasilescu@politiaromana.ro>;​ Văsie George <​george.vasie@politiaromana.ro>;​ Filip Anca <​anca.filip@patrimoniu.gov.ro>;​ Mihai Daniela <​dana.mihai66@gmail.com>;​ Pop Valentin <​valentinpop68@yahoo.com>;​ Bogdan Dorina-Mihaela <​dorina.bogdan@edu.gov.ro>;​ Din Marilena <​marilena.din@edu.gov.ro>;​ Panait Aurelia-Elena <​aurelia.panait@just.ro>;​ Pavel Virginia <​vpavel@just.ro>;​ Vâlceanu Luminița <​luminita.valceanu@mdrap.ro>;​ Gîrleanu Crina <​crina.girleanu@anpd.gov.ro>;​ Chiriac Lavinia Cerasela <​lavinia.chiriac@anpd.gov.ro>;​ Ludu Horaţiu <​horatiu.ludu@anpd.gov.ro>;​ Oproiu Simona <​simona.oproiu@anpfdc.ro>;​ Ganea Iuliana <​iuliana.ganea@ms.ro>;​ Evi Silviu <​silviu57evi@yahoo.com>;​ Stanescu Catalin Florin <​catalin.stanescu@mt.ro>;​ Popescu Alina <​alina.popescu@oar.archi>;​ Nimereanu Beatrice <​beatrice.nimereanu@oamr.ro>;​ Ababei Nicoleta <​nicoleababei@gmail.com>;​ Sorescu Georgeta <​office@obbcssr.ro>;​ Fulga Tatiana <​consilier.juridic@obbcssr.ro>;​ Cazimirovitz Mihaela <​mihaela.cazimirovitz@yahoo.com>;​ Uta Cristian <​cristian.uta@rarom.ro>;​ Ciobanu Beatrice-Gabriela <​beatrice.ciobanu@rarom.ro>;​ Urda Anca <​office@rur.ro>;​ Cismaru Daniel <​daniel.cismaru@unbr.ro>;​ Dadu Carmen <​cami@unpir.ro>​
  • utilizatori_regprof_si_imi/e-mail_regprof.txt
  • Ultima modificare: 2021/08/04 09:50
  • de către chiuta